Duomenų apsauga

 

 Pirkdami mūsų parduotuvėje galite jaustis saugiai, nes visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų. Jūsų duomenų perdavimui naudojama SSL technologija."Raktai Automobiliams" saugo pateiktus duomenis ir naudoja juos tik tiesioginiam užsakymų vykdymui. Esame registruoti duomenų valdytojais Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje (P6557).Mes griežtai atmetame galimybę, kad Jūsų duomenys bus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina vykdant Jūsų užsakymą.

Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima atsakomybę ir atlygina nuostolius. Jei pastebėsite, kad kažkas neteisėtai naudojasi Jūsų duomenimis kreipkitės į mus: raktaiautomobiliams@gmail.com
 
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) direktyvų.  

Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu  raktaiautomobiliams@gmail.com arba siųskite mums laišką iki pareikalavimo paštu.