Apie mus

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite praktiškai visus raktus visų markių automobiliams, jų priedus, čipus (transponderius) ir kitas detales automobiliniams raktams. Nuolat papildomas asortimentas atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

Gaminame raktus pagal rakto kodus,kėbulo VIN numerį ir iš nuotraukų.

Pirkėjams didesniais kiekiais, raktų dirbtuvėms, didmenininkams pasiūlysime ypatingas kainas, prašome teirautis elektroniniu paštu. Galime išrašyti sąskaitas.
Raktus pristatome į visus Lietuvos miestus - Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šaulius, Panevėžį, Alytų bei visus kitus, turinčius Lietuvos pašto poskyrius.

Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Chevrolet,Ford,Toyota,Nissan,Mitsubishi,Saab,Dodge,Honda,GMC, Jaguar, Jeep, Kia, Hyundai, Lincoln, Hummer, Mazda,Porsche, Cadillac, Buick,Chrysler,VW,Volvo,Subaru, Mercedes,Infiniti,Land Rover,Isuzu,Lexus raktų korpusai,nuotolinio valdymo raktai,raktai su čipais,geležtės raktams ir kitos dalys. Jei neradote rakto savo automobiliui,prašome kreiptis elektroniniu paštu ir esant galimybei prideti rakto nuotrauką.

Teisinis įspėjimas:

Pagal galiojančius įstatymus susijusius su industrine nuosavybe, prekės ženklai ar komerciniai pavadinimai pavartoti šioje parduotuvėje yra išskirtinė jų gamintojų nuosavybė. Šie prekės ženklai yra reklaminio pobūdžio, skirti išskirtinai klientų patogumui, ieškant reikiamos prekės.

Rekvizitai :

INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO
PAŽYMA Nr. 596407

Aurimas Gocentas

+37064889663

raktaiautomobiliams@gmail.com

Kaunas.

 

 

 

Raktus pristatome į visus Lietuvos miestus - Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šaulius, Panevėžį, Alytų bei visus kitus, turinčius Lietuvos pašto poskyrius